Turkiye - Süper Lig
EMS Yapı Sivasspor
20:00
Fenerbahçe
Turkiye - 1. Lig
Ümraniyespor
20:00
Kocaelispor
İspanya - LaLiga
22:00
İtalya - Serie A
19:30
21:45
Portekiz - Liga Portugal
22:15
İngiltere - Championship
22:00
İspanya - LaLiga 2
21:30
Fransa - Ulusal
22:00
İtalya - Bahar Şampiyonası
12:00
Hollanda - Eerste Divisie
21:00
21:00
Belçika - U21 Pro Ligi
20:30
21:00
Portekiz - İkinci Lig
20:00
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
19:00
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:10
19:25
20:45
ABD - ABD MLS
01:00 0 : 3 90'
90'
03:15 4 : 3 90'
90'
ABD - ABD NPSL
01:00
06:00
ABD - MLS Next Pro
00:00 3 : 4 MS
MS
06:00
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
01:00 1 : 2 90'
90'
02:30 2 : 1 90'
90'
ABD - USL Lig 1
02:30
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
20:30
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
00:00
ER
15:00
Arjantin - Primera B
00:15 1 : 0 MS
MS
Arjantin - Primera C
21:30
21:30
Arjantin - Primera Nacional
00:30 1 : 2 90'
90'
02:00 2 : 0 MS
MS
21:00
21:00
Arjantin - Torneo Federal A
01:30
01:30
01:30
20:30
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
BAE - Division 1
17:00
Bahreyn - Premier Lig
19:00
19:00
21:00
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
ER
22:00
Brezilya - Brasilero Seri B
00:00 1 : 1 MS
MS
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30 5 : 1 90'
90'
00:30 0 : 3 90'
90'
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
23:00
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00 1 : 2 MS
MS
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
21:30
Brezilya - Copa do Nordeste
01:00 5 : 0 MS
MS
Brezilya - Gaucho, Serie A2
00:30 : 90'
90'
Bulgaristan - B PFG
17:00
17:00
Çin - Çin 1. Ligi
14:30
Danimarka - Süperlig
20:00
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
00:30
00:30
00:30
00:30
El Salvador - Segunda Division
00:00
00:00 0 : 4 MS
MS
00:00 0 : 6 MS
MS
00:00
Endonezya - Liga 1
11:00
15:00
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
15:00
Ermenistan - Premier Lig
14:00
16:00
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
21:30
ER
Gana - Premier Lig
18:00
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00 0 : 4 MS
MS
00:00 3 : 3 MS
MS
00:00 1 : 3 MS
MS
00:00
BE
00:00 1 : 0 MS
MS
00:00 2 : 0 MS
MS
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
15:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Hırvatístan - HNL
18:00
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
ER
02:00
02:15
ER
04:30
ER
İngiltere Amator - Northern Premier League
21:45
İngiltere Amator - Premier Lig 2
15:30
21:00
21:00
21:00
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
16:00
İngiltere Amator - Southern League Premier South
21:45
İrlanda - Premier Lig
21:45
21:45
21:45
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:00
İsveç - Allsvenskan
20:00
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
İsveç - Superettan
20:00
İsviçre - Challange Ligi
21:15
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
20:00
21:00
21:00
22:15
İzlanda - Kupa, Kadınlar
21:00
22:15
22:15
Kolombiya - Liga Femenina
00:00 1 : 0 MS
MS
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:10 2 : 0 MS
MS
02:20 2 : 2 90'
90'
04:30 2 : 1 90'
90'
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
10:00
13:00
13:00
13:00
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
02:00 2 : 1 MS
MS
03:00 3 : 1 MS
MS
04:15 0 : 1 90'
90'
Kosta Rika - Primera Division, Women
01:30
Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45
Letonya - Virsliga
17:30
19:30
Litvanya - LFF Kupası
19:00
Macaristan - NB 2
21:00
Mali - Ligue 1
19:30
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
01:00
03:06
Meksika - Liga MX, Kapanış
03:00 2 : 2 MS
MS
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
01:00
01:00 2 : 3 MS
MS
Mısır - Premier Lig
17:00
20:00
20:00
Nikaragua - Premier Lig
01:00 : 90'
90'
04:00
04:00 0 : 1 MS
MS
Norveç - 2. Lig Grup 1
17:00
19:00
Norveç - 3. Küme Grup 1
18:30
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:00
20:00
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
19:00
19:30
Norveç - 3. Küme Grup 6
20:00
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:55
16:55
19:15
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00 0 : 0 MS
MS
02:15
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30 4 : 4 90'
90'
03:00 0 : 1 MS
MS
Peru - Liga 1
23:00
Peru - Segunda Division
21:00
Polonya - Ekstraklasa
20:00
Polonya - I Liga
19:15
Romanya - Superliga
19:00
Şili - Premier Lig
00:30 5 : 3 90'
90'
03:00 0 : 3 MS
MS
Şili - Primera B
00:30 2 : 2 90'
90'
Şili - Primera Division, Women
00:00
ER
Şili - Segunda Division
00:30 : 90'
90'
Sırbistan - Prva Liga
17:00
Sırbistan - Superliga
17:00
19:00
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Ukrayna - Premier Lig
13:00
15:30
18:00
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
16:00
18:30
18:30
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
19:00
Uruguay - 2.Lig
03:45
Venezuela - Premier Lig
00:30 : 90'
90'
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL