Mengen Siyaset

Mengen Ak Parti İlçe Yönetimi Kolları Sıvadı

7. Olağan Kongrede Delegelerden Tam Destek alan Ak Parti Mengen İlçe Yönetimi Kolları Sıvadı. Mengen Ak Parti Yönetim Kurulu ilk toplantısı Başkan Arif Oktay Cantürk başkanlığında gerçekleştirdi. 19 Eylül Cumartesi..

Mengen Ak Parti İlçe Yönetimi Kolları Sıvadı

7. Olağan Kongrede Delegelerden Tam Destek alan Ak Parti Mengen İlçe Yönetimi Kolları Sıvadı.

Mengen Ak Parti Yönetim Kurulu ilk toplantısı Başkan Arif Oktay Cantürk başkanlığında gerçekleştirdi.
19 Eylül Cumartesi günü yapılan 7.Olağan kongrenin ardından ilk toplantı parti binasında geçekleşti.
Başkan Arif Oktay Cantürk toplantıyı İstiklal Marşının ardından açtı.

Cantürk; toplantıya iştirak eden tüm üyelere “hoş geldiniz” diyerek başladığı konuşmasına “yeni seçilen yönetimin hayırla anılacak hizmetlere imza atacağından şüphem yoktur” dedi.

Arif Oktay Cantürk sözlerine şöyle devam etti.
“Tarafıma görev tevdi edildiğinden itibaren zorlu bir süreç yaşadığımı öncelikle söylemek isterim. Dağınıklığı ortadan kaldıracak, zengin, becerikli, kabiliyet noktasında kendini kanıtlamış ve donanımlı ve aynı zamanda uyumlu bir ekip olduğuna inandığım bir liste yaptığıma inanıyorum. Bütün herkese eşit yaklaşabilecek, eşit davranabilecek arkadaşları seçmeye özendim. Aramızda tecrübeli arkadaşlar var. Hem iş hem de siyasi hayatları başarılarla dolu dostlarla birlikteyiz. Yönetim kurulumuz paylaşımcı ve görev verildiğinde elini taşın altına çekinmeden sokacak bir teşkilat olacağımızdan adım gibi eminim.” dedi

“Siyasi partiler insan kazanmak için hareket ederler. Bizim amacımız iki defa kazanmak ve bunun için çok çalışmak. Hep birlikte hareket edecek, birlikte yürüyeceğiz. Bunları yaparken sevgi ve saygı temelinden asla taviz vermeyeceğiz. Herkes işin ucundan değil işin tamamından tutmasını istiyorum. Her şeyi başkandan beklemeyeceğiz. Projeler üretecek ve bu ürettiğimiz projeleri hayata geçirmek için çok çalışmaya gönülden hazır olmalıyız” diye devam etti.

Ak Parti Mengen İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Arif Oktay Cantürk, yönetim kurulunun eksiksiz katıldığı ilçe yönetim kurulu toplantısında geçmişte başkanlık yapmış Sadık Erdoğan’a, Fikret Yalçın’a, Macit Özdemir’e, Bahadır Şahin’e, Ramazan Uzar’a, Muhammed Sargın’a teşekkür etti.
Kongreye katılan Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’a Milletvekili Arzu Aydın’a, Bölge Koordinatörüne, Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak’a, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarına, İl Genel Meclisi Başkanına, Delegelere, Muhtarlara, Misafirlere ayrı ayrı teşekkür etti.

Sohbet ve tanışma şeklinde geçen toplantıda Cantürk, yönetim kurulunda yer alan Vural Turan’a hoş geldiniz diyerek; yönetim kurulu ile tanıştırdı.
Vural Turan’ın başarılı bir iş insanı olduğunu ifade eden Cantürk,
“Vural Turan’ın Ak Parti saflarına gelmesini arzu ettiklerini ve bu süreçte kendisi ile görüşmelerimiz oldu. Kendisi aramıza katılmak istediğini bildirdiler. Yapılan teklife olumlu cevap verdiler. İlçemizin gelişmesi, partimizin güçlenmesi katkı sağlaması anlamında partimize kazandırdığımız için son derece mutluyuz.
Cantürk, bu Mengen için yeni bir dönem, yeni bir başlangıçtır. İlçemize çok büyük katkılar sağlayacağımıza inanmaktayım.” dedi.

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL