Yaşam

Bolu Dağı Tüneli’nde Tır, otomobil, yolcu otobüsü ve kar küreme aracının karıştığı zincirleme kazada, otomobil sürücüsü hayatını kaybetti. Kaza sonucu İstanbul istikameti trafiğe kapatıldı. İstanbul ve Ankara’yı birbirine bağlayan, Türkiye’nin..

Bolu Dağı Tüneli’nde Tır, otomobil, yolcu otobüsü ve kar küreme aracının karıştığı zincirleme kazada, otomobil sürücüsü hayatını kaybetti.
Kaza sonucu İstanbul istikameti trafiğe kapatıldı.

İstanbul ve Ankara’yı birbirine bağlayan, Türkiye’nin en önemli geçiş güzergahlarından biri olan Bolu Dağı’nda, kış şartları her zaman sürücüleri zorlamakta.

Etkisini göstermeye başlayan kış şartları sonrası Bolu Dağı’nda kaza yaşandı. İstanbul yönü trafiğe kapatıldı. Anadolu Otoyolu Bolu Dağı Tüneli’nde meydana gelen zincirleme kaza sonrası İstanbul istikameti trafiğe kapandı. İlk belirlemelere göre tünel içinde tır, otomobil, yolcu otobüsü ve kar küreme aracı zincirleme kazaya karıştı.

Bir kişi hayatını kaybetti

İhbarla olay yerine sağlık, trafik ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemelerde otomobil sürücüsünün hayatını kaybettiği tespit edildi. 6 kişi yaralandı İlk belirlemelere göre, kazada 6 kişinin yaralandığı öğrenildi. Ekiplerin müdahalesi sürüyor. Ekiplerin olay yerindeki müdahaleleri sürüyor.
Kaynak: ÖzgürBolu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL