Köylerimiz Mengen

Bolu Ak Parti İl Genel Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde, Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi 1. Sıra adayı olarak listeye girdi. Ak Parti Bolu İl Kongresinde..

Bolu Ak Parti İl Genel Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde, Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi 1. Sıra adayı olarak listeye girdi.
Ak Parti Bolu İl Kongresinde Suat Güner başkanlığında yönetim kuruluna seçilen ve Yürütme kurulunda yer alan İl Genel Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi 1. Sıra adayı oldu.
Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi Adayı Mustafa Nuri Gürsoy yaptığı açıklamada, şunları kaydetti. “Nasıl Gerçek Belediyecilik Ak Parti ise, Yerel Yönetimlerin bir diğer parçası köylerimizde de hizmetin adı Ak Partidir” diye konuştu.
Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Gürsoy, “tecrübemi, deneyim ve il başkanlığı Genel Sekreterliğim sürecinde biriktirdiğimiz hizmete dair tüm paydalarımı, Mengen için seferber edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.” dedi
Mustafa Nuri Gürsoy; “7/24 Mengen’imizin, İlçemizin, köylerimizin, muhtarlarımızın emrindeyim. Yapılan hizmetlerin, sorumluluğun ve aldığımız hizmet nöbetinin farkında olarak tüm tecrübe ve birikimimle köyüme, köylüme hizmetkâr olmaya talibim. Rabbim mahcup etmesin.” İfadelerini kullandı.
2009-2014 yıllarında İl Genel Meclisi üyeliği yapan Mustafa Nuri Gürsoy, Mengen Lisesi Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni ve Yöneticisi iken emekli oldu. Gürsoy, halen Ak Parti İl Genel Sekreterliği, köşe yazarlığı, televizyon ve spor yorumculuğu yapıyor.

YORUMLAR (2)

  1. Şadi uzunöz diyorki:

    Mustafa başkan il genel meclisi üyesi adaylığınız hayırlı olsun.
    Bir serzenişte bulunmadan geçemeyeceğim.çırdak köyünde 200 m. Yerin kilit taşını 15 senedir yaptıramadık. Başarılar dilerim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL