Siyaset Yaşam

Bolu 150 Yataklı Kadın Doğum Hastanesi İhaleye Çıktı

Sevindiren Gelişmeyi Milletvekili Yüksel Coşkunyürek Duyurdu Yeni Yapılacak 150 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi İhaleye Çıktı Geçtiğimiz günlerde 150 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesinin yatırım programına alındığı müjdesini..

Bolu 150 Yataklı Kadın Doğum Hastanesi İhaleye Çıktı

Sevindiren Gelişmeyi Milletvekili Yüksel Coşkunyürek Duyurdu

Yeni Yapılacak 150 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi İhaleye Çıktı

Geçtiğimiz günlerde 150 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesinin yatırım programına alındığı müjdesini veren AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, hastanenin yapım işinin ihaleye çıkarıldığını duyurdu

Bolu için sevindiren gelişmeyle ilgili açıklamalarda bulunan Coşkunyürek,” Bolu’muzda hemşerilerimizin hizmetine sunmak için yoğun çaba harcayarak yatırım programına aldırdığımız Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi yapımının ihale sürecinin başlamış olması şehrimiz adına çok büyük önem arz ediyor. İnşallah Bolu’muzda Merkez Ünitenin yanındaki 46 dönüm üzerine yapacağımız modern ve yüksek teknolojili hastane ile hemşerilerimize çok daha iyi sağlık hizmeti sunacağız.

Tabi biz bununla yetinmeyeceğiz. Bizim AK Parti olarak milletimize hizmet sözümüz var. Bolu’muzu eserlerle donatmaya devam edeceğiz, Karacasu’da yapımı devam eden 250 yataklı Fizik Tedavi Hastanemizi, planladığımız şehir hastanemizi, eski adliye binasının olduğu alana gençlerimize yakışan bir kütüphaneyi de şehrimize kazandıracağız.

Bunlar bizim gündemimizden çıkmayan, hayallerimizi süsleyen, bizleri heyecanlandıran projeler.
İnşallah Bolu’muzu eser ve hizmetlerle anılan bir şehir yapacağız ” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL