Yaşam

Elleri Ayakları Bağlı Cesedi Balıkçı Fark Etti

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Filyos Çayında elleri ve ayakları bağlı halde bulunan erkek cesedinin kimliği belirlendi. Şahsın Bolulu olduğu ve dosyanın gizliliği nedeniyle kimliğinin gizli tutulduğu ifade edildi. Edinilen bilgiye göre,..

Elleri Ayakları Bağlı Cesedi Balıkçı Fark Etti

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Filyos Çayında elleri ve ayakları bağlı halde bulunan erkek cesedinin kimliği belirlendi. Şahsın Bolulu olduğu ve dosyanın gizliliği nedeniyle kimliğinin gizli tutulduğu ifade edildi.

Edinilen bilgiye göre, 4 Ocak günü Çaycuma Köprüsü’nün 500 metre aşağısında Filyos Çayında ayakları bağlı halde erkek cesedi bulundu. Köprünün altında balık tutarken ceset olduğunu fark eden balıkçı durumu ekiplere haber verdi. Olay yerine gelen ekipler elleri ve ayakları bağlı olarak bir erkek cesedi olduğunu tespit etti. Çevrede geniş çaplı bir araştırma başlatıldı. Otopsi için hastane morguna kaldırılan cesedin kimlik tespiti için yapılan çalışmaların sonuna gelindi.

Elleri ve ayakları bağlı şekilde Filyos Çayına atılan cesedin kimliği tespit edildi. Ölen şahsın Bolulu olduğu ve araştırma süreci devam ettiği için dosya gizliliğinden dolayı kimliği gizli tutuluyor. Öldürülen şahsın yakınları, Çaycuma Devlet Hastanesi morgundan cenazesini alarak Bolu’ ya üzüntü içinde geri döndüler.Kaynak:GazeteBolu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL