Mengen

İBB ve İABB’den İki Hizmet Aracı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve İç Anadolu Belediyeler Birliği (İABB) tarafından Mengen Belediyesine sembolik satış tutarı üzerinden kazandırılan her iki araç itfaiye önünde gerçekleşen törenle, Belediye Başkanı Turhan Bulut tarafından..

İBB ve İABB’den İki Hizmet Aracı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve İç Anadolu Belediyeler Birliği (İABB) tarafından Mengen Belediyesine sembolik satış tutarı üzerinden kazandırılan her iki araç itfaiye önünde gerçekleşen törenle, Belediye Başkanı Turhan Bulut tarafından hizmete sunuldu.

İtfaiye önünde pandemi kurallarına uygun şekilde yapılan araçların hizmete sunulması töreninde, CHP İlçe Başkanı Şenol Ersoy, Belediye Meclis Üyeleri, ADD Başkanı Bülent Üçer, mahalle muhtarları, belediye personeli ve vatandaşlar hazır bulundu.

Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut hizmet araçlarını hizmete sunmadan önce yaptığı pandemi nedeniyle kısa tuttuğu konuşmasında şunları söyledi.

SATIŞLARINI YAPTIK
“Belediyemizin hizmet araçlarında en yakın süreç içinde yıpranmış artık hizmet verememek durumunda kalan araçlarımızın satışlarını yaptık.”

İMAMOĞLU VE GÜNAYDIN’A TEŞEKKÜR
Şimdi mevcut olan ihtiyacımız olan araçları kardeş belediyecilik ilkesi içerisinde belediyelerimizden yavaş yavaş bu destekleri almaya başladık.
Mercedes minibüsümüz bir yıl içinde iki defa mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem İmamoğlu’nun ve İstanbul Belediyesindeki şirketlerimizin yönetiminde olan çok daha önce de CHP yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Gökhan Günaydın’ın destekleriyle belediyemize araç verilmiştir. Mercedes aracımızı da sizlerin huzurunda hizmetinize sunuyoruz” dedi.

FETHİ YAŞAR’A TEŞEKKÜR
“Beyaz doblo aracımız benim de yönetiminde bulunduğum İç Anadolu Belediyeler Birliğimiz Başkanı Yenimahalle Belediye Başkanımız Sn. Fethi Yaşar Bey tarafından belediyemize destek verme adına verilen bir araçtır. Her iki aracımızın da belediyemize belediyemizin hizmetlerinde kullanmak üzere huzurunuzda hayırlı oldun diyorum” dedi.

Başkan Bulut’un konuşmasının ardından Türkbeyli Mahallesi Camii İmamı Vedat Efe’in duası ile birlikte iki hizmet aracı Mengen Belediyesi envanterindeki yerini aldı.

 

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL