Spor

Savaş Abak Kırmızı Beyaz Renkli Boluspor’un Başkanı Oldu

Boluspor tarihi bir kongreyi geride bırakırken hemen hemen tüm kesimlerin desteklediği isim Savaş Abak 2. kez kırmızı beyazlı ekibin başına geçti. Kırmızı beyazlı ekipte 2014-2016 yıllarında başkanlık yapan dönem dönem..

Savaş Abak Kırmızı Beyaz Renkli Boluspor’un Başkanı Oldu

Boluspor tarihi bir kongreyi geride bırakırken hemen hemen tüm kesimlerin desteklediği isim Savaş Abak 2. kez kırmızı beyazlı ekibin başına geçti.

Kırmızı beyazlı ekipte 2014-2016 yıllarında başkanlık yapan dönem dönem kongrelerde başkanlık için ismi geçen Boluspor’un yeni başkanı Savaş Abak kongre sonrası tüm kesimlerin desteğini almayı başardı. 50 milyon borçlu takımın başına geçen ve ekibi ile ateşten gömleği giyen başkan Abak’a kongre sonrası tüm camia destek mesajları yayınladı.

Yeni bir sürece girecek olan Boluspor’u zorlu bir sezon beklerken, başkan Savaş Abak kongre sonrası “Zor bir kongre geçirdik. Mali tablo çok iyi değil. Biz gerekeni söyledik. Şu saatten sonra eski başkan, eski yöneticiler ve sizler topyekûn birlik beraberlik içerisinde Boluspor’u yönetmemiz gerekiyor.

Kulübün temiz 50 Milyon Türk Lirasına ihtiyacı var. Orada bazı davalarda var. Yüksek de bir temlik var. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde kulübümüzü yönetmeye gayret göstereceğiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL