Spor

Sultanlara Çilkara’dan Çiçekli Başarı Dilekli Ziyaret

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımını antrenman salonunda ziyaret etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara Misli.com Sultanlar Ligi öncesi Kadın..

Sultanlara Çilkara’dan Çiçekli Başarı Dilekli Ziyaret

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımını antrenman salonunda ziyaret etti.

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara Misli.com Sultanlar Ligi öncesi Kadın Voleybol takımını ziyaret ederek, Bolu Belediyespor voleybol takımına, teknik heyete ve yöneticilere başarılar diledi.

Bolu Belediyespor Yönetimi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ziyareti şu cümlelerle anlamlandırdı.

Kulübümüzün yaptığı tüm spor faaliyetlerinde en büyük destekçilerimizden biri olan Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara Misli.com Sultanlar Ligi öncesi takımımızı ziyaret etti.

Sayın Müdürümüz geçtiğimiz hafta İtalya’da düzenlenen organizasyonda İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımı ile Dünya Şampiyonu olan sporcumuz Özlem Güven’i tebrik ederek çiçek verdi.

Özellikle geçtiğimiz yıl kazandığımız şampiyonluğumuzda sezon boyunca her zaman ekibimizle birlikte olan ve kulübümüzün tüm ihtiyaçlarında kapısından geri çevirmeyen Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara yeni sezon öncesi kadın voleybol takımımızı da ziyaret ederek ilk maç öncesi başarı dileklerini iletti.

Tüm alt yapı çalışmalarımız da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün tüm tesislerinden faydalanmamızı sağlayan müdürümüz Çilkara her zaman olduğu gibi sezon boyunca desteklerine devam edeceğini belirtti.

Kulübümüzün ve taraftarımızın da isteği ile maçlarımızın Karaçayır 3 bin Kişilik Salonda oynanması için ekibi ile birlikte en kısa sürede zemin değişimini gerçekleştiren ve salonu her haliyle hazırlayan Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara’ya Bolu Belediyespor yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL