Siyaset Yaşam

Vekil Aydın’dan BBB Özcan’a İnce Ayar

Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın, BBB Özcan’a  “Başkancılık  Oynayan Zavallı” dedi AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Soylu’yu eleştiren Bolu Belediye Başkanı Tanju..

Vekil Aydın’dan BBB Özcan’a İnce Ayar

Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın, BBB Özcan’a  “Başkancılık  Oynayan Zavallı” dedi

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Soylu’yu eleştiren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan için “İşi algı, gücü algı, sosyal medyada başkancılık oynayan zavallı” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu deprem üzerinden eleştiren bir video hazırlatarak paylaşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın’dan sert cevap geldi.

Bolu Belediyesi tarafından yapılan ve daha yapım aşamasında yıkılan Yöresel Ürünler Pazarı’nın haber linkini ve görselini kullanarak bir paylaşım yapan Arzu Aydın, “İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya aklınca saldıran Tanju Özcan’ı siz fazla tanımazsınız.

Her yere maydanoz olmakta üzerine yoktur. İyi ya da kötü farketmez, kendisi hakkında konuşulsun onun için kafidir. Misal kendi beceriksizliğini hiç görmez.

Aşağıdaki linke tıklarsanız, hayalim dediği binanın daha inşaat aşamasında nasıl çöktüğünü görürsünüz. İşi algı, gücü algı, sosyal medyada başkancılık oynayan zavallı.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL