Yaşam

Yusuf Gökçe’nin Torunu Samsun’dan Madalya İle Döndü

Gerede İlçesi Önceki Dönem İl Genel Meclisi Üyesi İş İnsanı Yusuf Gökçe’nin torunu Muhammed Kayra Gökçe, Cirit branşında Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Grup Müsabakalarında Bolu’ya birincilik ödülü getirdi. Bolu Orhangazi..

Yusuf Gökçe’nin Torunu Samsun’dan Madalya İle Döndü

Gerede İlçesi Önceki Dönem İl Genel Meclisi Üyesi İş İnsanı Yusuf Gökçe’nin torunu Muhammed Kayra Gökçe, Cirit branşında Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Grup Müsabakalarında Bolu’ya birincilik ödülü getirdi.

Bolu Orhangazi Ortaokulu 7. sınıfında başarılı bir öğrenci olarak bilinen Muhammed Kayra Gökçe başarıdan başarıya koşuyor. Dedesinin başarılarında büyük payı olduğunu ifade eden Gökçe; dedemin manevi desteğini ve dularını her zaman yanı başımda hissediyorum ve onun telkinlerinden güç alıyorum” dedi.

İl bazında okul müsabakalarında cirit atma dalında Bolu birincisi olan Muhammed Kayra Gökçe, 14-16 Nisan tarihlerinde Samsun’da düzenlenen Anadolu Yıldızları Ligi Atletizm Grup Müsabakalarında da birinci olarak Bolu’ya başka bir gurur daha yaşattı. Bolulu Muhammed Kayra Gökçe çok çalışarak daha başarılı sonuçlar almak istediğini söyledi.

Bolu Orhangazi Ortaokulu 7. Sınıfında öğrenim gören Bolulu sporcu Muhammet Kayra Gökçe, küçüklüğünden beri uğraştığı cirit atma sporunda başarıya koşuyor.

Atletizm Yıldız Erkekler Uzun Atlamada Bolu 2’nciliği bulunan Gökçe, cirit atma dalında Bolu 1’ncisi olarak büyük başarı gösterdi.

Bu başarısının ardından 14-16 Nisan tarihlerinde Samsun’da gerçekleşen Anadolu Yıldızları Ligi Atletizm Grup Müsabakalarına katılmaya hak kazanan Gökçe, buradan da birincilikle dönerek hem Bolu’ya hem de ailesine gurur yaşattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL