Siyaset

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, ilçe ziyaretlerine Gerede’den devam etti. İlçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Başkan Suat Güner, Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımına başlanan caminin..

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, ilçe ziyaretlerine Gerede’den devam etti. İlçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Başkan Suat Güner, Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımına başlanan caminin temel atma törenine katıldı. İl Başkanı Güner’e ziyaretlerinde; İl Teşkilat Başkanı Ramazan Zengin, İlçe Koordinatörleri Fikret Çıracı ve Önder Güzel, İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Aygül Yıldırım Uzun, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin, Gerede Gençlik Kolları Başkanı Yunus Demirses, İl Genel Meclis Üyeleri Üzeyir Ercivan ve Ali Kemal Atay, belediye meclis üyeleri ile teşkilat mensupları eşlik etti.

“GEREDE DEYİNCE CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN’IN YÜZÜ GÜLÜYOR”

AK Parti Heyeti ilçedeki ziyaretlerine Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan ile başladı. Suat Güner, Kaymakamlık ziyaretinin ardındın Gerede Muhtarlar Derneği’nde Başkan Nazım Göktaş ve muhtarlarla buluştu. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyerek notlarını alan ve konuların takipçisi olacağını söyleyen Başkan Güner, “Pandemi nedeniyle biraz gecikmeli olarak geldik. Hakkınızı helal edin. Bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. 2023’te ülkemiz ve milletimiz adına çok çok önemli bir seçime gireceğiz. Hep birlikte Cumhurbaşkanımıza, AK Parti davasına ve bu davaya hizmet edenlere sahip çıkalım” ifadelerini kullandı. Gerede’nin bir hafızlar diyarı olduğunu hatırlatan Suat Güner, Gerede deyince Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yüzünün güldüğünü de sözlerine ekledi.

“BİRBİRİMİZİN KIYMETİNİ BİLMELİYİZ”

AK Parti İl Başkanı Güner ve parti teşkilatı muhtarların ardından Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka’ya ziyaret gerçekleştirdi. Mustafa Allar ile kendisinin Gerede Ticaret Odası’na farklı bir vizyon getirdiğini belirten Ersin Kaşka, “Belediye Başkanımız ve vekilimiz ile birlikte sorunları yerinde tespit edip çözmeye çalışıyoruz. Birlikte hareket ederek Gerede’ye katkı ve fayda sağlayacak projeler oluşturuyor, ilçeye yatırımları çekmek için gayret sarf ediyoruz. Organize Sanayi Bölgemizin günden günde dolması bizi mutlu ediyor” diye konuştu. Başkan Güner ise “Hepimiz aynı trendeyiz. Bu yüzden birbirimizin kıymetini bilmeliyiz. Gerede’ye katkı sağlayacak ne varsa istişare edip çözüm üretmeliyiz. Bu konuda biz elimizden geleni yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı. Suat Güner ve teşkilat mensupları sırasıyla Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Gerede Kahveciler ve Lokantacılar Odasını, S.S. Gerede Esnaf- Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ve Bakırcılar ve İş Oto Tamircileri Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek Oda Başkanları ve yöneticileri ile sohbet etti.

DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE CAMİ KAZANDIRILIYOR

Başkan Suat Güner ve beraberindeki partililer daha sonra Gerede Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımına başlanan Caminin temel atma törenine katıldı. Protokol konuşmalarının ardından Gerede Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu’nun duasıyla hayırseverlerin katkıları yapılacak Caminin temeli atıldı. Suat Güner, temel atma töreninin ardından Esentepe’de Geredespor Başkanı Bahri Esen ve yöneticilerle bir araya geldi. Kulüp Başkanı Esen, ilk olarak 3. Lige çıkma hedefi koyduklarını ve basamak basamak yukarılara tırmanmayı amaçladıklarını söylerken Suat Güner ise “Çıktığınız bu yolda Rabbim mahçup etmesin. Elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” diye konuştu.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ MUHAFAZA EDELİM”

AK Parti İl Başkanı Güner, 1999-2014 yılları arasında Gerede Belediye Başkanlığı yapan Ömer Baygın’ı iş yerinde, Geredeli Kıbrıs Gazisi Halil Büyükboğa’ya da evinde ziyaret ederek uzun uzun sohbet etti. Suat Güner, daha sonra AK Parti Gerede İlçe Binası’nda partililerle bir araya geldi. AK Parti deyince insanların mutlu olduğunu ve tebessüm ettiklerini vurgulayan Suat Güner, “Bunların devam etmesi için birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim. İnsanların ve gençlerin gönüllerine girmek için çok çalışalım. Sosyal medyada yalanlar üzerine kurulu algı operasyonlarına karşı, gerçeği araştırıp öğrenip insanlara doğruları anlatalım. 2023 seçimlerinin çok kritik bir viraj olduğunu unutmayalım” açıklamalarında bulundu. İlçe Başkanı İsmail Çetin ise Gerede olarak 2023 seçimlerine hazır ve nazır olduklarını dile getirirken Belediye Başkanı Mustafa Allar da gerçekleştirdikleri hizmetleri ve projeleri anlatarak, “Sorun üreten değil çözüm üreten gönül belediyeciliği yapıyoruz” ifadelerini kullandı. Suat Güner, son olarak Gerede Belediye Başkanlığı’nı da ziyaret edip geç saatlerde ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL