Siyaset

“GENÇLİĞİNİ VE DİNAMİZMİNİ GÖSTERECEKTİR” 15 yıl süreyle sürdürdüğü Bolu Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yürüten ve bu süre zarfında kente kazandırdığı birbirinden değerli eserlerle Bolu’ya adeta çağ atlatan AK Parti’nin..

“GENÇLİĞİNİ VE DİNAMİZMİNİ GÖSTERECEKTİR”

15 yıl süreyle sürdürdüğü Bolu Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yürüten ve bu süre zarfında kente kazandırdığı birbirinden değerli eserlerle Bolu’ya adeta çağ atlatan AK Parti’nin duayen isimlerinden Alaaddin Yılmaz, 24 Şubat’ta AK Parti Bolu İl Başkanlığı koltuğuna oturan Suat Güner’in ekibiyle beraber gençliğini ve dinamizmini göstereceğini söyledi.

“AK PARTİ’NİN YENİ EKİBİNİ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM”

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner ve ekibinin Seben ziyareti esnasında açıklamalarda bulunan geçmiş dönem Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “AK Parti kurulduğu günden bu yana yapılamayan birçok şeyi yapmış, vesayetlerin hemen hemen tamamını ortadan kaldırmış bir partidir. En son Ayasofya da açıldı. Ülkede hizmet noktasında da bu kadar aktif bir partiye dünyada rastlanmaz. Bu bir ekip çalışmasıdır. Biz de Bolu’da 15 yıl süren bir Belediye Başkanlığı yaptık. Bir şehir inşa etmeye çalıştık. Örnek bir belediyecilik de oluşturduk. Şuan benim de yaşadığım ilçem olan Seben’de AK Parti’nin yeni ekibini görmekten, ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Suat Güner başkanım gençliğini ve dinamizmini ekibiyle beraber gösterecek ve geleceğe yönelik sürdürecektir. Tayyip Beyin liderliğinde bu ekibi çok daha kuvvetli bir şekilde bu ülkenin geleceğinde kalıcı hale getirmesini Rabbim’den niyaz ediyorum” dedi.

“ÜLKEDE MUHALEFET SIKINTISI VAR”

“Allah ülkemizin ve hepimizin yardımcısı olsun” diyen Yılmaz, “Çünkü bizim hem içeride hem dışarıda mücadele ettiğimizi görüyoruz. Her rejimde iktidar vardır ama sadece demokrasilerde muhalefet vardır. Ancak biz de muhalefet yok. Bizim de sıkıntımız da bu. Muhalefet, muhalefet olsa biz çok daha fazla şeyler yapabiliriz. Çünkü kuruluşumuzdan bu yana ana muhalefet partisinin oy oranında çıkma yok düşme var. Böyle bir muhalefette bir sıkıntı var demektir. Muhalefet, muhalefet gibi davransa çok daha fazla şeyler yapılır ve ülke kazanır diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“ALAADDİN BAŞKANIMIZ BİZE GÜÇ VERİYOR”

AK Parti İl Başkanı Güner ise, “Alaaddin Başkanımız bizim büyüğümüzdür ve bize her zaman güç veriyor. Bazen yüz yüze bazen telefonla da olsa sürekli irtibat halindeyiz. Kendisinin bizi burada ağırlaması, tecrübelerini aktarması, tavsiyelerde bulunması bizi fazlasıyla memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL