Siyaset

Ak Parti İl Başkanı Güner Himmetoğlu Köyünde

Ak Parti İl Başkanı Suat Güner, Milletvekili Arzu Aydın, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Ak Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Demiröz ile teşkilatı, Göynük İl Genel Meclis üyeleri, Göynük..

Ak Parti İl Başkanı Güner Himmetoğlu Köyünde

Ak Parti İl Başkanı Suat Güner, Milletvekili Arzu Aydın, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Ak Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Demiröz ile teşkilatı, Göynük İl Genel Meclis üyeleri, Göynük ilçesinde termik santral nedeniyle taşınacak olan Himmetoğlu köyünün, yeni yerinde incelemelerde bulundu.

Termik santral nedeniyle taşınacak olan Göynük ilçesine bağlı Himmetoğlu köyünde, Bolu Valisi Ahmet Ümit ile birlikte incelemelere katılan Ak Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner ve beraberindeki heyet vatandaşları dinleyerek talep ve sorunlarını not aldılar.

Köyün taşınacağı alanda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Ak Parti İl Başkanı Suat Güner “Köyün taşınacağı alanı bir kez daha yerinde inceleme fırsatı bulduk. Kurumların çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Himmetoğlu köyü sakinlerini hak ettikleri şekilde ve en iyi imkanlara kavuşturmak için her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. Bu konuda Sayın valimiz ve milletvekillerimiz gereken hassasiyeti gösteriyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Sayın Milletvekilimiz ve ilgili kurum yetkililerimizle birlikte köyün taşınacağı alanı mahallinde inceledik. Kurumların çalışmaları takip edilecek. Birlik ve beraberlik içerisinde Himmetoğlu köy sakinlerimizin hak ettiği imkânlara kavuşmasını sağlayacağız” dedi.

Vali Ümit, “Yeni iskan alanı olarak belirlenen 153 dekar arazi üzerinde ilgili kurumlarımızca altyapı çalışmaları yapıldı. Yapılan hizmetler karşılığında bugüne kadar toplam 1.418.000 TL harcanmıştır. Bugüne kadar yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese, sabır ve anlayışları için tüm vatandaşlarımıza, milletvekillerimize ve ilgili Bakanlarımıza teşekkür ediyor, bu çalışmalarda desteklerini bizden esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hürmetlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL