Siyaset

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir Oldu

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’nda bayrak değişimi: Ayşe Keşir Ak Parti Kadın Kolları Başkanı oldu. AK Parti, Kadın Kolları Başkanlığını 2015 yılından bu yana yürüten Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam’dan..

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir Oldu

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’nda bayrak değişimi: Ayşe Keşir Ak Parti Kadın Kolları Başkanı oldu.

AK Parti, Kadın Kolları Başkanlığını 2015 yılından bu yana yürüten Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam’dan sonra, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ismi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Erkan Kandemir paylaşımında, “Görevi devredecek olan Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam hanıma bugüne kadar göstermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı olsun” ifadeleri yer almıştı.

Teşkilat Başkanı Kandemir;
“8 Mart Pazartesi günü gerçekleştirecek olan 6.Olağan Genel Merkez Kadın Kolları Kongremizde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir hanım adayımız olarak belirlenmiştir.” dedi.

2015 yılından bu yana AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevinde yer alan Lütfiye Selva Çam, görevini 8 Mart’ta yapılacak olan Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi’nde Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e devredecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL