Siyaset

Güner Bolu’ya Dair Talep ve Önerileri İçeren Dosyayı Teslim Etti

SUAT GÜNER HALKTAN GELEN TALEPLERLE YAKINDAN İLGİLENİYOR AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, işadamları, sanayiciler ve vatandaşlardan gelen talep ve önerileri içeren dosyayı, bugün İl Başkanlığını ziyaret eden Ulaştırma..

Güner Bolu’ya Dair Talep ve Önerileri İçeren Dosyayı Teslim Etti

SUAT GÜNER HALKTAN GELEN TALEPLERLE YAKINDAN İLGİLENİYOR
AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, işadamları, sanayiciler ve vatandaşlardan gelen talep ve önerileri içeren dosyayı, bugün İl Başkanlığını ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz’a iletti.
Bakan Yardımcısı Boyraz, konuların takipçisi olacağını dile getirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bolu’ya geldi.
Sabah saatlerinde temaslarına başlayan Bakan Yardımcısı Boyraz; Ulaştırma ve Altyapı 13. Bölge Müdürlüğü ve Bolu Valiliği ziyaretlerinin ardından AK Parti Bolu İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.
AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Ak Parti İl Yürütme Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Engin Alemdar, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve parti teşkilatı ile bir araya gelen Osman Boyraz, Bolu’da devam eden ve yapılması planlanan proje ve yatırımlara ilişkin istişarelerde bulundu.

SUAT GÜNER, İŞADAMLARI VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ İLETTİ

AK Parti İl Başkanı Suat Güner; iş adamları, sanayiciler, uzmanlar ve vatandaşlar ile daha önce yapılan görüşmelerde önce çıkan Kuzey Marmara Otoyolu, Bolu-Filyos Tren Hattı, Bolu-Alaplı Yolu, Bolu-Eskişehir Otoyolu, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Köprülü Kavşak, F Tipi Cezaevi Dönel Kavşak ve daha birçok konuya ilişkin talep ve önerileri Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz’a iletti. Söz konusu talep ve önerileri içeren dosyayı teslim alan Bakan Yardımcısı Boyraz, konuların takipçisi olacağını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL