Siyaset

Son Dakika; “BAKAN IŞIKHAN EMEKLİLER İÇİN ZAM AÇIKLAMASI YAPTI”

BAKAN IŞIKHAN’DAN EMEKLİ ZAMMI AÇIKLAMASI: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti kongresinde açıkladığı emekli zammı müjdesiyle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Bakan Işıkhan sosyal medya..

Son Dakika; “BAKAN IŞIKHAN EMEKLİLER İÇİN ZAM AÇIKLAMASI YAPTI”

BAKAN IŞIKHAN’DAN EMEKLİ ZAMMI AÇIKLAMASI:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti kongresinde açıkladığı emekli zammı müjdesiyle ilgili yeni bir açıklama yaptı.
Bakan Işıkhan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, müjde olarak verdiği işçi, memur ve Bağ-Kur emeklilerimiz ile ilgili çalışmayı kabine toplantısı sonrası milletimizle paylaşacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emeklilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti kongresinde yaptığı konuşmada emeklilerle ilgili müjdenin ilk kabine toplantısından sonra açıklanacağını belirtip, “Son 21 yıldır enflasyona ezdirmediğimiz işçi, memur ve emeklilerimize inşallah önümüzdeki dönemde yeni müjdeler vermeye devam edeceğiz” demişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL