Siyaset

Vekil Coşkunyürek ve Başkan Güner 300 Milyon Yatırımlı Çevre Yolunda

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Ak Parti İl Başkanı Suat Güner’le birlikte gittiği Göynük ilçesinde incelemelerde bulundu. Göynük ilçe trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak Çevre Yolu projesinin önümüzdeki yıl tamamlanacağını..

Vekil Coşkunyürek ve Başkan Güner 300 Milyon Yatırımlı Çevre Yolunda

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Ak Parti İl Başkanı Suat Güner’le birlikte gittiği Göynük ilçesinde incelemelerde bulundu.
Göynük ilçe trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak Çevre Yolu projesinin önümüzdeki yıl tamamlanacağını müjdesini veren Coşkunyürek; “300 milyon bedelli yaklaşık 10 km’lik Göynük çevre yolumuzu vatandaşlarımızın hizmetine sunarak hem ilçe trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak hem de vatandaşlarımızın çok daha konforlu bir yolculuk yapmasını sağlayacağız” dedi.

Ak parti AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek’e İl Başkanı Suat Güner, İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, İl Teşkilat Başkanı Ramazan Zengin, İl Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy, Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, Göynük İl Genel Meclisi Üyeleri ve teşkilatları eşlik etti.

Bolu’nun ilçelerine yapılan yatırımları tek tek yerinde gören Milletvekili Yüksel Coşkunyürek Mengen’in ardından bu kez Göynük’teydi.

Önümüzdeki yıl tamamlanarak Göynük’ün ilçe trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak çevre yolu projesin detaylarını öğrenmek ve yerinde görmek için karayolları ekiplerinden bilgi alan Coşkunyürek proje bedelinin 300 milyon bedeli olduğunu belirtti.

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, projeye dair bilgiler vererek; “Göynük İlçemizde, girişimlerimiz sonucunda yatırım programına aldırdığımız 300 Milyon TL tutarında, 10 km uzunluğundaki yapımı devam eden Çevre Yoluyla ilgili Karayolları yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldık, yerinde incelemelerde bulunduk.

İnşallah Çevre Yolu’nu 2024 yılında vatandaşlarımızın hizmetine sunarak hem ilçe trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak hem de vatandaşlarımızın çok daha konforlu bir yolculuk yapmasını sağlayacağız.

Çevre Yolumuzun bölgemize, ilimize, Göynük İlçemize ve hemşerilerime hayırlı olmasını diliyorum. Eser ve hizmet siyasetimize hız kesmeden devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL