Aşçılar Diyarı

MasterChef Bolu Bu Akşam Ekranlarda

Tv8 kanalında yayınlanan MasterChef Türkiye programının Bolu’daki çekimleri sona ermişti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da konuk olduğu MasterChef Bolu bölümü bu akşam 20.00’da Tv8 kanalında yayınlanacak. Tv8 kanalında gösterilen..

MasterChef Bolu Bu Akşam Ekranlarda

Tv8 kanalında yayınlanan MasterChef Türkiye programının Bolu’daki çekimleri sona ermişti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da konuk olduğu MasterChef Bolu bölümü bu akşam 20.00’da Tv8 kanalında yayınlanacak.

Tv8 kanalında gösterilen ve Türkiye’de en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan MasterChef Türkiye programının Bolu’da çekilen bölümü tamamlanmıştı. Gölcük’te yapılan çekimlerin ardından bölümün ne zaman yayınlanacağı merak konusuydu. MasterChef’in Bolu’da çekilen bölümü bu akşam 20.00’da Tv8 ekranlarından yayınlanacak.

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna’nın jüri üyeliklerini yaptığı yarışmanın Bolu’daki jürileri, Gazelle Otel’in şefliğini yıllarca yapan Ümit Yavuz, Büyük Abant Otel şefi Erol Ergin, İzzet Baysal Vakfı’nı temsilen Fatih Yamaner, Mengen Aşçılık ve Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper Kurnaz, Bolu Lokantacılar Odası Başkanı Murat Abak ve Boluspor Kulübü Başkanı Abdullah Abat yaptı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da konuk olduğu MasterChef’te Bolulu yarışmacı Eray Aksungur Bolu’daki hayatını anlattı. Başkan Tanju Özcan ise Bolu hakkında bilgiler verdi. Boluspor Kulübü Başkanı Abdullah Abat ise Bolu’nun değeri Boluspor hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kaynak..BoluTakip

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL